کد خبر: 94
تاریخ انتشار دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ --- ۱۶:۵۱
تعداد بازدید 429 بازدید
تعداد آراء 1 رای
تعداد دیدگاه ها 0 دیدگاه
پرسنل شبکه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو آخر هفته کنکور دارند!

آزمون مهارت‌سنجی سراسری پرسنل نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو در حوزه خدمات پس از فروش، در پایان هفته جاری برگزار می‌شود.پرسنل شبکه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو آخر هفته کنکور دارند!تیتر20 - این آزمون که مهم‌ترین و بزرگ‌ترین امتحان مهارت‌سنجی در حوزه خدمات پس از فروش در سطح کشور است، امسال نیز با حضور بیش از 8500 شرکت‌کننده به صورت همزمان در دو نوبت صبح و عصر، در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه هفته جاری در 20 حوزه امتحانی سراسر کشور برگزار خواهد شد.

 
این آزمون از سال 1387 در شرکت ایساکو برگزار می‌شود و طی آن دانش پرسنل نمایندگی‌ها در دو حوزه فنی و غیر فنی مورد پایش و بررسی قرار می‌گیرد. استادکاران فنی (مكانيك، برق‌كار، جلوبندي‌‌کار و گازسوزكار) در آزمون فنی و کارشناسان (مدير خدمات پس از فروش، کارشناس امور مشتریان، كارشناس پذيرش و مسئول انبار) در بخش غیرفنی این مسابقه فنی حضور پیدا می‌کنند.
 
در آزمون امسال، در بخش فنی سعی شده که سوالات بر اساس جدیدترین موارد مطرح شده توسط مشتریان در یک سال اخیر و بر اساس فناوری‌های اخیر محصولات شرکت ایران‌خودرو باشد. در بخش غیر فنی نیز از آخرین جزوات به روز شده امتحان به عمل خواهد آمد.
 
هدف از برگزاری این آزمون علاوه بر ایجاد انگیزه و رقابت در بین پرسنل، بررسی نیازمندی‌های آموزشی جدید در حوزه شبکه خدمات پس از فروش و ارتقای سطح مهارتی بر اساس نتایج  آن است که در نهایت منجر به افزایش میزان رضایت مشتریان از بدو ورود به تعمیرگاه تا زمان ترخیص خودرو بشود.
 
ثبت‌نام از داوطلبان به صورت اینترنتی و از طریق سایت شرکت ایساکو صورت گرفته و به منظور دقت و صحت در برگزاری آزمون، رؤسای چند مرکز فنی و حرفه‌ای و دانشگاه، در جلسه آزمون حضور خواهند داشت؛ همچنین بیش از 40 ناظر بر اجرای آن نظارت می‌کنند.
 
پرسنل شبکه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو آخر هفته کنکور دارند!

 

حمیدرضا حقیقت، مدیر شبکه خدمات پس از فروش ایران خودرو در نشست خبری با اشاره به فعالیت 780 نمایندگی ایساکو در سراسر کشور گفت: در شش ماهه اول امسال 17 نمایندگی تعلیق و 27 نمایندگی لغو مجوز شدند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 12 نمایندگی بیش از سال گذشته لغو مجوز شدند.

 

 

حمیدرضا حقیقت در ادامه با اشاره به ارتقا کیفی نمایندگی ها، اظهار داشت : به زودی بالای 85 درصد نمایندگی ها را به سطح B می رسانیم.

 

وی همچنین از برنامه آموزش امدادگران در راستای عرضه برخی برندهای خاص ایران خودرو از سال آینده خبر داد و تصریح کرد: در حال حاضر بر روی برخی از برندها امدادگران اجازه تعمیر ندارند اما تا سال 97 این نگرانی برطرف می شود و امدادگران نیز ارائه خدمات به محصولاتی چون هایما داشته باشند.

 

وی افزود: با این برنامه ریزی ظرف 2 ماه، امدادگران نیز همزمان با ارائه محصول آموزش خواهند دید.

 

حمید رضا حقیقت، مدیر خدمات پس از فروش ایساکو صبح امروز در نشست خبری اظهار کرد کرد: این آزمون که مهمترین و بزرگترین امتحان مهارت سنجی در حوزه خدمات پس از فروش در سطح کشور است. امسال نیز با حضور هشت هزار و 500 نفر شرکت کننده به صورت همزمان در دو نوبت صبح و عصر در روز های چهارشنبه و پنجشنبه در ۲۰ حوزه امتحانی سراسر کشور برگزار خواهد شد.

 

 

 

او ادامه داد: این آزمون از سال ۱۳۷۸ در شرکت ایساکو برگزار می شود و طی آن دانش پرسنل نمایندگی ها در دو حوزه فنی و غیر فنی مورد پایش و بررسی قرار می گیرد.استادکاران فنی (مکانیک برق کار جلو بندی کار و گاز سوز کار) در آزمون فنی و کارشناسان (مدیر خدمات پس از فروش ؛ کارشناس امور مشتریان کارشناس پذیرش و مسئول انبار )در بخش غیر فنی این مسابقه فنی حضور پیدا می کنند.

 

 

حقیقت گفت: در آزمون امسال در بخش فنی سعی شده است سوالات بر اساس جدیدترین موارد مطرح شده توسط مشتریان در یک سال اخیر و بر اساس فناوری های اخیر محصولات شرکت ایران خودرو باشد و در بخش غیر فنی از آخرین جزوات به روز شده امتحان به عمل خواهد آمد.

 

 

وی با اشاره به اهداف برگزاری این آزمون، تصریح کرد: هدف از برگزاری این آزمون علاوه بر ایجاد انگیزه و رقابت پرسنل بررسی نیاز های آموزشی جدید در حوزه شبکه خدمات پس از فروش و ارتقای سطح مهارتی بر اساس نتایج آن است که در نهایت منجر به افزایش میزان رضایت مشتریان از بدو ورود به تعمیرگاه تت زمان ترخیص خودرو شود.

 

 

 

حقیقت توضیح داد: ثبت نام از داوطلبان به صورت اینترنتی و از طریق سایت شرکت ایساکو صورت گرفته و به منظور دقت و صحت در برگزاری آزمون روسای چند مرکز فنی و حرفه ای و دانشگاه ,در جلسه آزمون حضور خواهند داشت ،همچنین بیش از ۴۰ ناظر بر اجرای آن نظارت می کنند.


کل آرا: 1
امتیاز شما:
فروش و پشتیبانی هورماه
توضیح: نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاههای این وب سایت نمی باشد.
نظر شما
نام :
ایمیل : (منتشر نخواهد شد)
وب سایت : (اختیاری)متن تصویر:


اخبار

 پكيج‌هاي خورشيدي در بازار ايران
تعداد مشاهده خبر: 558
 کلاهبرداری از مسافران کیش
تعداد مشاهده خبر: 541
 اطلاعیه مــــهم درباه بی‌همتا
تعداد مشاهده خبر: 505
 TeamViewer ایران را بلاک کرد!
تعداد مشاهده خبر: 496