کد خبر: 91
تاریخ انتشار شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ --- ۱۵:۵۱
تعداد بازدید 443 بازدید
تعداد آراء 1 رای
تعداد دیدگاه ها 0 دیدگاه
افزایش بهره‌وری در تولیدات سیستم های گرمایشی

رئیس اتحادیه فروشندگان شوفاژ و تهویه مطبوع گفت: برای تولید محصولات متعارف گرمایشی نیازی به واردات نداریم و در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد محصولات تولید داخل هستند.افزایش بهره‌وری در تولیدات سیستم های گرمایشیرئیس اتحادیه فروشندگان شوفاژ و تهویه مطبوع گفت: برای تولید محصولات متعارف گرمایشی نیازی به واردات نداریم و در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد محصولات تولید داخل هستند.

 

به گزارش گروه اقتصادی آنا از روابط عمومی اتاق اصناف ایران، محمدباقر معتمد از افزایش تولید سیستم گرمایشی در ایران در سال های اخیر خبر داد و افزود: اکنون حدود ۲۰ کارخانه بزرگ تولید سیستم‌های گرمایشی در کشور فعالیت می‌کنند که به اروپا و کشورهای همسایه صادرات دارند .

او اضافه کرد: بعد از پیروزی انقلاب در زمینه تولید محصولات حرارت مرکزی یا گرمایشی تلاش بسیاری شد تا تولید داخلی جایگزین واردات شود و میزان وابستگی به حداقل برسد؛ تا این حد که اکنون بیش از 90 درصد نیاز کشور به این محصولات از تولیدات داخلی تامین می شود.

باقرمعتمد از ارتباط خوب تولیدکنندگان و کارخانه‌داران با اتحادیه خبر داد و گفت: در دو دهه گذشته با تعامل و همراهی که اتحادیه فروشندگان شوفاژ با تولیدکنندگان داشتند و همچنین با بررسی‌های کارشناسی و آنالیزمحصولات خارجی، تولیدکنندگان با تولید محصولات مشابه خارجی ضمن ارائه خدمات پس از فروش و با کاهش قیمت توانستند بازار داخلی را تامین کنند.

وی افزود: همچنین در حال حاضر 80 درصد محصولات تهویه هوا و "ایرکاندیشنر" تولید داخلی است اما در محصولات سرمایشی یا "اسپلیت" می‌توان گفت که فقط 5 درصد این محصولات در داخل تولید می شود و بقیه وارداتی است که دلیل آن ارزان بودن این محصولات است.

معتمد تصریح کرد: حمایت از تولیدکنندگان داخلی می تواند علاوه بر تامین نیاز داخل ، سبب افزایش صادرات و ارزآوری قابل توجه برای کشور شود.کل آرا: 1
امتیاز شما:
فروش و پشتیبانی هورماه
توضیح: نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاههای این وب سایت نمی باشد.
نظر شما
نام :
ایمیل : (منتشر نخواهد شد)
وب سایت : (اختیاری)متن تصویر:


اخبار

 پكيج‌هاي خورشيدي در بازار ايران
تعداد مشاهده خبر: 557
 کلاهبرداری از مسافران کیش
تعداد مشاهده خبر: 541
 اطلاعیه مــــهم درباه بی‌همتا
تعداد مشاهده خبر: 505
 TeamViewer ایران را بلاک کرد!
تعداد مشاهده خبر: 496