کد خبر: 82
تاریخ انتشار شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ --- ۱۷:۴۸
تعداد بازدید 452 بازدید
تعداد آراء 2 رای
تعداد دیدگاه ها 0 دیدگاه
برگزاري تور تعالی پروژه استقرار نظام موفقیت پایدار در ایساکو

به گزارش خبرخودرو ، شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو (ایساکو) با سابقه هشت ساله کسب مقام اول در حوزه خدمات پس از فروش خودروسازان داخلی کشور، تجربیات خود را در اختیار متقاضیان و علاقمندان قرار داد. ...برگزاري تور تعالی پروژه استقرار نظام موفقیت پایدار در ایساکو


به گزارش خبرخودرو ، شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو (ایساکو) با سابقه هشت ساله کسب مقام اول در حوزه خدمات پس از فروش خودروسازان داخلی کشور، تجربیات خود را در اختیار متقاضیان و علاقمندان قرار داد.     
اين شركت که افق سال 1400 خود را بر مبنای دستیابی به هدف ارائه خدمات پیشرو، نوآورانه و هوشمندانه و تضمین آرامش خاطر مشتریان قرار داده است، در پانزدهمین سال برگزاری تورهای تعالی سازمانی، به عنوان برترین شرکت در ارائه خدمات پس از فروش خودرویی، میزبان مدیران و کارشناسان متقاضی شرکت کننده در این تور بود.
دبیرخانه جایزه ملی تعالی سازمانی در راستای انتقال دانش سازمان‌هایی که در ارائه محصولات و خدمات خود توانسته‌اند از این سازمان رتبه کسب کنند؛ اقدام به برگزاری تورهای تعالی برای سازمان‌های متقاضی نموده تا از طریق این تورها دانش و تجارب سازمان‌های برتر به سایر سازمان‌ها منتقل شود.
بنابراین گزارش کارشناسان سازمان‌های متقاضی جایزه ملی تعالی سازمانی، با برنامه‌ریزی دبیرخانه جایزه ملی تعالی و همکاری سازمان مدیریت صنعتی، در راستای رشد و سرآمدی بخش‌های مختلف کشور، روز چهارشنبه 26 مهرماه سال جاری با حضور در شرکت ایساکو، از نزدیک با نحوه اجرا، تجارب، مستندات و مراحل اجرایی «پروژه استقرار نظام موفقیت پایدار»، به عنوان یکی از شرکت های سرآمد کشور در این حوزه آشنا شدند.
آشنایی با شرکت ایساکو و بازدید از واحدهای زیرمجموعه، تبیین مزایای پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریتی، ارائه نقشه فرایندی و شرح مختصری از چگونگی اجرا، ارائه مدل‌ها و تجارب موفق در حوزه تعالی سازمانی و آشنایی با مراحل شکل‌گیری موفقیت‌ها از سرفصل‌های این نشست بود.
 


کل آرا: 2
امتیاز شما:
فروش و پشتیبانی هورماه
توضیح: نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاههای این وب سایت نمی باشد.
نظر شما
نام :
ایمیل : (منتشر نخواهد شد)
وب سایت : (اختیاری)متن تصویر:


اخبار

 پكيج‌هاي خورشيدي در بازار ايران
تعداد مشاهده خبر: 557
 کلاهبرداری از مسافران کیش
تعداد مشاهده خبر: 541
 اطلاعیه مــــهم درباه بی‌همتا
تعداد مشاهده خبر: 505
 TeamViewer ایران را بلاک کرد!
تعداد مشاهده خبر: 495