کد خبر: 79
تاریخ انتشار يکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ --- ۱۴:۰۶
تعداد بازدید 558 بازدید
تعداد آراء 2 رای
تعداد دیدگاه ها 0 دیدگاه
پكيج‌هاي خورشيدي در بازار ايران

ورود پكيج‌هايي با امكان استفاده از انرژي خورشيدي به بازار ايرانپكيج‌هاي خورشيدي در بازار ايرانيك شركت آلماني با همكاري شركت ايراني «تهويه‌نيا» اقدام به عرضه پكيج‌هاي كم‌مصرف و پربازده جديدي كرده است كه امكان استفاده از انرژي خورشيدي را نيز دارد.
مديرعامل شركت تهويه‌نيا در سمينار تخصصي سيستم‌هاي گرمايشي «وايلانت» با معرفي جديدترين محصول گرمايشي اين برند بر لزوم استفاده از انرژي‌هاي نو به جاي سوخت‌هاي فسيلي تاكيد كرد.
صدري، با اشاره به وظيفه همگاني در قبال اتلاف بي‌رويه انرژي و آلودگي هوا و تبديل آن به يك فرهنگ اجتماعي، از ارايه سيستم‌هاي پيشرفته با كيفيت و بازدهي بالا توسط شركت تهويه‌نيا و شركت آلماني وايلانت خبر داد.
وي افزود: پكيج‌هاي وايلانت با برخورداري از سيستم‌هاي پيشرفته، با كيفيت، بازدهي بالا و ارايه خدمات پس از فروش مناسب، گام موثري در صرفه‌جويي اقتصادي برداشته است. وي با اشاره به سابقه 140 ساله اين شركت آلماني در توليد آبگرمكن و پكيج‌هاي آبگرم در سراسر دنيا و حضور 80 ساله در بازار ايران گفت: طبيعتا در طول اين سال‌ها كيفيت و دوام محصولات وايلانت به اثبات رسيده است و هم‌اكنون به محبوب‌ترين برند گرمايشي در نزد ايرانيان تبديل شده است.


کل آرا: 2
امتیاز شما:
فروش و پشتیبانی هورماه
توضیح: نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاههای این وب سایت نمی باشد.
نظر شما
نام :
ایمیل : (منتشر نخواهد شد)
وب سایت : (اختیاری)متن تصویر:


اخبار

 پكيج‌هاي خورشيدي در بازار ايران
تعداد مشاهده خبر: 558
 کلاهبرداری از مسافران کیش
تعداد مشاهده خبر: 541
 اطلاعیه مــــهم درباه بی‌همتا
تعداد مشاهده خبر: 505
 TeamViewer ایران را بلاک کرد!
تعداد مشاهده خبر: 496