کد خبر: 66
تاریخ انتشار يکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ --- ۱۶:۳۲
تعداد بازدید 435 بازدید
تعداد آراء 2 رای
تعداد دیدگاه ها 0 دیدگاه

ایساکو با خلاقیت و نوآوری در طرح‌های خدماتی خود‌به‌خوبی توانسته باری از دوش غول خودروسازی خاورمیانه بردارد و به شیوه‌ای عمل کند که مشتریان این شرکت نیز بتوانند با خیالی راحت اقدام به خرید و ارتقاء خو...ایران‌خودرو چگونه خدمات پس از فروش خودرو کشور را تغییر می‌دهد؟


به گزارش اخبار خودرو ، در سال‌های گذشته خدمات پس‌ازفروش در کشورمان با مشکلات بسیاری همراه بود و عملا شرکت‌ها به ارائه خدمات در بازه زمانی طولانی می‌پرداختند. نارضایتی‌های مردم روز‌به‌روز در حال افزایش بود و خدمات پس‌ از فروش به پاشنه آشیل خودروسازان تبدیل شده بود.

در طی سال‌ها، رویکرد به بخش خدمات پس از فروش تغییر کرده و خودروسازان راه جذب مشتری و سودآوری را نه در مراجعه بیشتر، بلکه در عدم مراجعه مشتری به تعمیرگاه‌ها و کم‌تر و کم‌تر شدن مراجعه سرویس‌های دوره‌ای می‌دانند.

 

در این راستا حتی برخی از خودروسازان با نوآوری در زمینه خدمات پس‌ازفروش به دنبال وفادارسازی مشتری به برند خود هستند. شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، ایساکو نیز در سال‌های گذشته با برنامه‌ریزی دقیق، هر سال برنامه‌های جدیدی را در راستای خدمات به مشتریان و افزایش رضایتمندی‌ آن‌ها ارائه کرده و نشان داده که موفقیت چندین ساله و کسب مقام نخست خدمات پس‌ازفروش بین خودروسازان در هشت سال گذشته اتفاقی نبوده است.

ایساکو با خلاقیت و نوآوری در طرح‌های خدماتی خود‌به‌خوبی توانسته باری از دوش غول خودروسازی خاورمیانه بردارد و به شیوه‌ای عمل کند که مشتریان این شرکت نیز بتوانند با خیالی راحت اقدام به خرید و ارتقاء خودروهای خود کنند.

در دو سال گذشته شرکت‌ خدمات پس از فروش ایران‌خودرو اقدام به برنامه‌ریزی و اجرای طرح‌های بسیاری در جهت افزایش کیفی خدمات خود کرد. برنامه این شرکت شامل آموزش و به روز کردن مداوم کارکنان تعمیرگاهی خود و اجرای سیستم مدیریت قطعات و لوازم یدکی در سراسر کشور، دریافت و تحویل به موقع خودرو به مشتریان، استفاده از قطعات اصلی آن‌هم به‌صورت منظم در سراسر کشور و ارتباط موثر و مناسب با مشتریان در جهت سرویس‌های دوره‌ای خودرو است.

همچنین ساماندهی نمایندگی‌ها و عاملیت‌های فروش قطعات این شرکت از مهم‌ترین اقدامات ایساکو با مدیریت جدید است که سبب افزایش رضایت مشتریان این شرکت شده است.

یکی از طرح‌هایی که موجب رضایت مشتریان شد، طرح تحول گارانتی این شرکت بود. در این طرح برخی از نمایندگی‌ها که به دلایلی امکان ارائه خدمات گارانتی را نداشتند دوباره به چرخه خدمات بازگشتند و با سازوکار جدیدی که از سوی ایساکو طرح‌ریزی شد، این خدمات با کیفیت بیشتری به مشتریان عرضه شد.

این طرح باعث شد میزان رضایت مشتریان که در سال‌های گذشته حلقه مفقوده صنعت خودروی کشورمان بود، افزایش پیدا کند و اعتماد مشتریان به محصول و خدمات پس از فروش آن جلب شود.

با موفقیتی که این طرح برای ایران‌خودرو به ارمغان آورد، طرح دیگری در حال انجام است که طرح جهش ایساکو در سال ۱۴۰۰ نامیده شده است. ایران‌خودرو با انجام این طرح به افزایش بیش از پیش اعتماد مشتریان خود در بازاری که به سمت تنوع و رقابت در حرکت است، می‌اندیشد.

شناسایی نیاز مشتریان و خلاقیت در رفع این نیاز یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های ایران‌خودرو برای چهار سال آینده است. افزایش اعتبار شرکت ایران‌خودرو با ارائه خدمات پس از فروش در حد استانداردهای بین‌المللی و گسترش این خدمات به خارج از مرز‌ها، برنامه بلندمدتی است که ایساکو در نظر گرفته است.

در حال حاضر وضعیت خدمات پس از فروش در دنیا به‌شکل بی‌سابقه‌ای در حال تغییر است و ایساکو نیز قصد دارد همپای به‌روزرسانی‌های جهانی خود را برای آینده آماده کند. عرضه روز به روز خودروهای پیشرفته باعث شده تا این شرکت به طور مدوام برنامه‌های آموزشی را در دستور کار خود قرار دهد.

ایران‌خودرو قرارداد ۱۰ جانبه بین‌المللی خود را پیش می‌برد و با ورود محصولات این قرارداد به بازار قطعا شاهد افزایش سطح خدمات پس از فروش ایران‌خودرو نیز خواهیم بود. به نظر می‌رسد ایساکو در حال ایجاد تغییرات بنیادین در بحث خدمات پس از فروش در صنعت خودروی کشورمان است و در سال‌های آینده و همزمان با ورود خودروهای مدرن ایران‌خودرو به بازار و صادرات آن‌، قطعا شاهد صادرات بیش از پیش خدمات پس از فروش به بازارهای بین‌المللی و پیش‌روی سریع ایساکو به سمت مدرن‌سازی خواهیم بود.کل آرا: 2
امتیاز شما:
فروش و پشتیبانی هورماه
توضیح: نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاههای این وب سایت نمی باشد.
نظر شما
نام :
ایمیل : (منتشر نخواهد شد)
وب سایت : (اختیاری)متن تصویر:


اخبار

 پكيج‌هاي خورشيدي در بازار ايران
تعداد مشاهده خبر: 558
 کلاهبرداری از مسافران کیش
تعداد مشاهده خبر: 541
 اطلاعیه مــــهم درباه بی‌همتا
تعداد مشاهده خبر: 505
 TeamViewer ایران را بلاک کرد!
تعداد مشاهده خبر: 496