کد خبر: 65
تاریخ انتشار يکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ --- ۱۶:۲۱
تعداد بازدید 439 بازدید
تعداد آراء 1 رای
تعداد دیدگاه ها 0 دیدگاه

محقق مرکز تحقیقات Project Zero وابسته به گوگل ضمن انتقاد از مایکروسافت تاکید کرد همان‌طور که وصله‌های امنیتی برای رفع باگ در ویندوز 10 منتشر می‌شود، باید همین اتفاق برای ویندوز 7 بیفتد که نمی‌افتد.به خطر افتادن کاربران ویندوز ۷ با وصله‌های امنیتی ویندوز ۱۰


به گزارش خبرآنلاین، ماتئوس جرچک/ Mateusz Jurczyk محقق مرکز تحقیقات Project Zero وابسته به گوگل ضمن انتقاد از مایکروسافت تاکید کرد همان‌طور که وصله‌های امنیتی برای رفع باگ در ویندوز 10 منتشر می‌شود، باید همین اتفاق برای ویندوز 7 بیفتد که نمی‌افتد.

به عقیده وی این ظلم به کاربران ویندوز 7 است که نباید امنیت سیستم‌شان مانند ویندوز 10 باشد درحالی‌که مایکروسافت همان رفع باگی که برای ویندوز 10 می کند را می تواند برای ویندوز 7 انجام دهد.

به گفته ماتئوس هکرها با استفاده از تکنیک موسوم به Binary diffing دست به آنالیز رفع باگ‌های سیستم زده و از روی آن متوجه باگ روی سیستم عامل به روز نشده می‌شوند و از طریق آن دست به حمله به سیستم های قدیمی می‌زنند.

همه ویندوزها یک کد داشته و به همین خاطر عدم به روز رسانی ویندوز 7 باعث می‌شود تا راه‌های نفوذ در ویندوز 7 باز بماند و هکرها از آن طریق حمله کنند.

هکرها می‌دانند مایکروسافت بعضی مواقع برای جدیدترین نسخه‌ها وصله امنیتی می‌نویسد و سایر نسخه‌ها را رها می‌کند.کل آرا: 1
امتیاز شما:
فروش و پشتیبانی هورماه
توضیح: نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاههای این وب سایت نمی باشد.
نظر شما
نام :
ایمیل : (منتشر نخواهد شد)
وب سایت : (اختیاری)متن تصویر:


اخبار

 پكيج‌هاي خورشيدي در بازار ايران
تعداد مشاهده خبر: 558
 کلاهبرداری از مسافران کیش
تعداد مشاهده خبر: 541
 اطلاعیه مــــهم درباه بی‌همتا
تعداد مشاهده خبر: 505
 TeamViewer ایران را بلاک کرد!
تعداد مشاهده خبر: 496