درباره هورماه

                                                                                                                              
   
مشتریان معمولا" به دنبال محصولات ارزان تر با کیفیتی پایین نیستند، آنچه می خواهند به دست آوردن بهترین ارزش در برابر پولی است که می پردازند و در عین حال محصول اولیه را نیز در محدوده ی وسیع تری از آنچه می باشد، در نظر می گیرد. ما باید قادر باشیم نیازهای اضافی مشتری را با قیمتی که او مایل به پرداخت آن بوده و در ضمن از نظر او توجیه پذیر باشد برآورده سازیم.

تأمین نیازهای اضافی مشتری بر ارزش اصلی محصول می افزاید و آنچه هورماه رابین خاور به آن می اندیشد این است که، مهم اجرای کار به نحو مؤثر و نتیجه بخش و در نظر داشتن نیازهای مشتری است.

از طرفی، در دنیای امروز هنر یک بنگاه تجاری، تنها فروش کالا یا خدمات به مشتری نیست. داشتن مشتری های خشنود، ارایه ی بیشترین و سریع ترین خدمات ممکن و بیشترین استفاده ی ممکن از هر مشتری و دسترسی مناسب و به موقع به مشتریان و کارشناسان فروش از دیگر مواردی است که در کنار ارایه ی خدمات مناسب و متناسب از نیازهای اصلی یک بازرگانی موفق است.

هورماه رابین خاور با هدف کمک به بنگاه های تجاری در ارایه ی خدمات مناسب به مشتریان و همچنین حمایت از خریداران نرم افزار در دی ماه 1393 خورشیدی توسط گروهی از افرادی که سال ها تجربه ی تولید و فروش نرم افزارهای اطلاعاتی را داشتند، تاسیس گردید.

سال ها قبل از تاسیس شرکت هور ماه رابین خاور، مدیران و کارشناسان این شرکت تجربه های موفق و همچنین ناموفق در اجرای پروژه های نرم افزاری، سخت افزاری و خودکارسازی (مکانیزاسون) شرکت های متوسط و بزرگ را داشته اند.

هم اکنون زمان آن رسیده است که با استفاده از تجربیات گذشته، به مدیران سازمان ها در امر خرید نرم افزار و سایر راهکارهای فروش و خدمات پس از فروش یاری رسانیم.  مشاوره برای انتخاب نرم افزار مناسب برای سازمان ها و یاری جهت بهبود تولید و جلوگیری از اتلاف وقت برای بازتولید موارد مورد ابهام با مشتریان به تولید کنندگان نرم افزار از هدف های اصلی ما می باشد.

در یک کلام، هور ماه رابین خاور، زبان مشترک مشتری و تولید کننده است. نیازهای مشتری را به صورت درخواست به تولید کنندگان اعلام و درخواست های ایشان را پس از تولید و آزمون (تست) دقیق، تحویل خواهیم گرفت.

در این میان، در امر پشتیبانی نرم افزارهای تولید شده، به صورت تخصصی وارد خواهیم شد و سازمان ها را جهت امور فناوری اطلاعات بی نیاز از سردرگمی جهت انتخاب خواهیم کرد.